Szkolenie regionalne w ramach Akademii Młodego Związkowca

25 listopada 2016

17 listopada 2016 roku w Chorzowie odbyło się regionalne szkolenie dla młodych nauczycieli organizowane przez uczestniczki Akademii Młodego Związkowca reprezentujące nasz okręg: Anetę Mastalerz i Jadwigę Niedbałę „Kreowanie pozytywnego wizerunku nauczyciela – związkowca”. Celem spotkania było pokazanie, że postrzeganie pojedynczego nauczyciela w środowisku lokalnym ma przełożenie na postrzeganie nauczycieli, jako grupy zawodowej, czy związkowej. Koleżanki w krótkim szkoleniu przedstawiły korzyści płynące z przynależności do ZNP i KMN oraz promowały AMZ. Jak budować markę osobistą uczyli zaś trenerzy z grupy NextStep Piotr Drosdzol i Piotr Wiśniewski. Atmosfera była bardzo miła, a spotkanie okazało się fantastyczną okazją do wymiany doświadczeń i rozmów o aktualnej sytuacji w oświacie. Zachęcamy KMN z innych oddziałów naszego okręgu do współpracy – chętnie pomożemy zorganizować takie spotkanie w Waszych miastach.